fbpx

E-TİCARET SİTESİ

KEŞFETMEK İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
ANA SAYFAYA DÖN
  • E-Ticaret Sitesi Tasarımı

    İşletmenizi bir web mağazasıyla büyütmek veya tamamen yeni bir çevrimiçi işletme açmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çevrimiçi bir işletmenin nasıl organize edileceğini ve avantajlarından nasıl yararlanılacağını tam olarak anlamanız için tüm süreçte size rehberlik edeceğim.
Dijital dünyada satış yapmak sizin için artık bir bilinmez olmasın.
Elektronik, çevrimiçi veya internet ticareti olarak da bilinen e-ticaret, İnternet kullanılarak ürün veya hizmetlerin satın alınması ve satılması anlamına gelen bir iş modelidir. Basitçe, fiziksel mağazayı ziyaret etmek zorunda kalmadan internet üzerinden iş yapmanın bir yoludur.

E-Ticaret sitesi sahibi olmak için bir kaç neden:

Küresel pazar

Dijitalin yaygınlaşmasıyla, şirketler artık yalnızca yerel fiziksel mağazalara odaklanmıyor.  E-ticaret, şirketlerin internet sitelerini kullanarak dünya çapında müşteriye ulaşmalarını kolaylaştırır. 

Daha hızlı satın alma

Müşterileriniz evlerinin rahatlığında tonlarca ürünü arayabilir, özelliklerini karşılaştırabilir ve kolayca karar verebilirler. Ürünü seçtikten sonra alışverişi tamamlamak için sıra beklemek zorunda kalmazlar. Ayrıca e-ticaret mağazanız 7 / 24 açıktır. 

Müşterileri hedeflemek

Alışkanlıklar, ilgi alanları, cinsiyet, durum ve diğer kişisel bilgiler gibi müşteri verilerine erişim, şirketlerin pazarlama faaliyetlerinde çevik ve formda kalmasını sağlar. Dahası, bu tür bilgiler şirketlerin daha iyi müşteri hizmeti sağlamasına yardımcı olur.

Her yerden erişilebilirlik

E-Ticaret operasyonunuzu yönetmek için internet erişimine sahip bir bilgisayarınızın olması yeterli. Bu sayede tüm e-ticaret operasyonunuzu dünyanın herhangi bir yerinde kolaylıkla yönetebilirsiniz. 

Düşük işletim maliyetleri

E-Ticaret ile fiziksel bir mağazaya, satış elemanına ve hatta depolamaya (sektörünüze bağlı olarak) gerek yoktur. Bir işletme olarak, müşterilere daha iyi fırsatlar ve indirimler sunabilmek için operasyonel giderlerden tasarruf edebilirsiniz.

İşletmenizin büyüyen dijital dünyadaki talepleri karşılayabilmesi için en iyi hizmetleri bulmak hayati önem taşımaktadır. Tam da bu noktada hizmet ve ürünlerinizin dijital dünyada satışını gerçekleştirebileceğiniz yüksek performanslı bir sistem için gereken tüm bileşenleri barındıran eksiksiz bir hizmet sunuyorum.

E-Ticaret Modelleri
  • B2C (Şirketten Tüketiciye Satış)
  • B2B (Firmadan Firmaya Satış)
  • C2C (Tüketiciden Tüketiciye Satış)
  • C2B (Tüketiciden Şirkete Satış/Bağış)
  • Pazaryerleri (Trendyol, N11, Hepsibuarada, Amazon …)
Hemen Görüşelim

Diğer Hizmetlerim

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Ürün & Etkinlik Fotoğrafçılığı

© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı