fbpx

WEB SİTESİ

KEŞFETMEK İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
ANA SAYFAYA DÖN
  • Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

    Her kurumsal web sitesi, işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için WordPress tabanlı olarak tasarlanır ve geliştirilir. Amacım, şirketinize, işletmenizi rakiplerinizden ayıracak profesyonel, markalı bir kurumsal web sitesi sağlamaktır. Gezinme kolaylığı ve harekete geçirme çağrıları, tasarım sürecimizin her zaman ön saflarında yer alır.
Potansiyel müşteriniz için ilk izlenim kurumsal internet sitenizdir.
Kurumsal internet sitesi, boyutu ve türü ne olursa olsun her işletme için çok önemlidir. Araştırmalar, tüketicilerin %97’sinin bir şey satın almadan önce internette araştırdığını gösteriyor. Günümüz dünyasında şirketinizin bir internet sitesi olmadan coğrafi sınırların ortadan kalktığı dijital dünyada varlıklarını sürdürmesi mümkün değildir. Sosyal mecralarda hesaplarınız olsa bile, yine de müşteriye dönüştürebileceğiniz kendi yüksek kaliteli internet sitenize ve internet sitesi trafiğine ihtiyacınız var. Özellikle yürütmekte olduğunuz veya yürütmeyi planladığınız e-ticaret projeniz varsa.

Yine yapılan bir araştırmaya göre insanların %94’ü kötü tasarlanmış web sitesine sahip bir işletmeye güvenmediklerini söylüyor. Bu nedenle, yeni web sitenize yatırım yapmamak veya ucuz bir web tasarım paketi satın almak, işletmenizin büyümesini sınırlayacak ve markanıza zarar verecektir.

Oğuz ATÇI olarak kreatif ekibimle birlikte dünyanın en çok tercihe edilen CMS platformu olan WordPress başta olmak ihtiyaca göre diğer kurumsal CMS platformlarını kullanarak kurumsal web siteleri oluşturuyorum.

Ucuz internet tasarım paketleri satın alarak markanıza zarar vermeyin ve kurumsal internet sitenizi doğru şekilde oluşturmaya hemen benimle başlayın.

Özellikler:
  • Responsive Tasarım
  • e-Ticaret Uyumlu Altyapı
  • SEO ve SEM Uyumlu İçerik
  • Hosting & Domain Hizmeti
  • LiteSpeed Optimizasyonu
HEMEN GÖRÜŞELİM

Diğer Hizmetlerim

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Yönetimi

Ürün & Etkinlik Fotoğrafçılığı

© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı