fbpx
CEKA FORM
İNCELEMEK İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Portfolyoya Geri Dön

PROJE GÖRSELLERİ

Proje Detayları

Ceka Form İstanbul, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri ve ortakları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefleyen CEKA FORM için yaptığımız çalışmalar:

KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI
Dijital dönüşüm sürecinde kurumsal web sitesi olmazsa olmazların başında gelmektedir. Kurumsal web siteleri sizin internette görünen yüzünüzdür. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar; ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz sayesinde elde eder. İyi tasarlanan bir internet sitesi sizi daha güçlü ve güvenilir göstermektedir.
SEO ÇALIŞMASI
Her şirket haklı olarak arama sonuçlarında üst sıralarda görünmek ister. Ancak bu birçok parametreye bağlıdır. Site hızı, mobil uyumluluk, içerik, SSL sertifikası ve daha fazlası bu sonucu etkiler. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tüm bunları ve daha fazlasını kapsayan bir çalışmadır.
İÇERİK YÖNETİMİ
Ürün açıklamaları, blog yazıları, site içerisinde kullanılan yazı ve makaleler, sosyal medyada sunulan yazıların hepsi içerik başlığında toplanır. Oluşturulan içeriklerin SEO uyumlu olması arama sonuçlarını doğrudan etkileyeceği gibi, doğru imla kurallarından sitenin kullanıcılara hitap şekline kadar bu başlık altında değerlendirilir.
LITESPEED OPTİMİZASYONU
Bir web sitesinin hızını etkileyen birden fazla sebep vardır. Sunucu tarafında yapılacak optimizasyonlar, sitede sunulan görseller üzerinde yapılan optimizasyonlar, sayfa/tarayıcı belleğinde yapılacak optimizasyonlar gibi bir çok ayarlama bu başlık altında toplanır.
ÜRÜN FOTOĞRAFLARI
Ürün fotoğraf çekimleri e-ticaret sitelerinde, kataloglarda veya basılı tüm ortamlarda kullanılmak üzere profesyonel stüdyoda veya müşterinin tahsis edeceği bir alanda gerçekleştirilir. Kullanım alanına göre Lifestyle ve/veya sabit fonda çekimler yapılır.
  • Müşteri : Ceka Form
  • Kategori : Web Tasarım, Fotoğraf
Ziyaret Et
01.
© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı