fbpx
360Fit Ankara
İncelemek için aşağı kaydırın
Portfolyoya Geri Dön

PROJE GÖRSELLERİ

360fitankara-1
360fitankara-2
360fitankara-3

Proje Detayları

Tüm yeni nesil kilo verme tekniklerini kapsayan farklı bir sistemi tek bir noktada toplayan 360Fit Ankara için yaptığımız çalışmalar:

KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI
Dijital dönüşüm sürecinde kurumsal web sitesi olmazsa olmazların başında gelmektedir. Kurumsal web siteleri sizin internette görünen yüzünüzdür. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar; ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz sayesinde elde eder. İyi tasarlanan bir internet sitesi sizi daha güçlü ve güvenilir göstermektedir.
SSL SERTİFİKASYONU
Google başta olmak üzere tüm arama motorları sitelerin kurduğu bağlantının güvenli olmasını ön planda tutar. SSL teknolojisi özellikle e-ticaret sitelerinde yapılan ödemelerin güvenliğini sağlamaktadır. SSL sayesinde, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak, ziyaretçilerin yaptıkları işlemler sırasında güvende olduğunu göstermek mümkündür.
SEO ÇALIŞMASI
Her şirket haklı olarak arama sonuçlarında üst sıralarda görünmek ister. Ancak bu birçok parametreye bağlıdır. Site hızı, mobil uyumluluk, içerik, SSL sertifikası ve daha fazlası bu sonucu etkiler. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tüm bunları ve daha fazlasını kapsayan bir çalışmadır.
İÇERİK YÖNETİMİ
Ürün açıklamaları, blog yazıları, site içerisinde kullanılan yazı ve makaleler, sosyal medyada sunulan yazıların hepsi içerik başlığında toplanır. Oluşturulan içeriklerin SEO uyumlu olması arama sonuçlarını doğrudan etkileyeceği gibi, doğru imla kurallarından sitenin kullanıcılara hitap şekline kadar bu başlık altında değerlendirilir.
LITESPEED OPTİMİZASYONU
Bir web sitesinin hızını etkileyen birden fazla sebep vardır. Sunucu tarafında yapılacak optimizasyonlar, sitede sunulan görseller üzerinde yapılan optimizasyonlar, sayfa/tarayıcı belleğinde yapılacak optimizasyonlar gibi bir çok ayarlama bu başlık altında toplanır.
  • Müşteri : 360Fit Ankara
  • Kategori : Web Tasarım
Ziyaret Et
01.
© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı