fbpx
Bor Enerji
İncelemek için aşağı kaydırın
Portfolyoya Geri Dön

PROJE GÖRSELLERİ

borenerji-1
borenerji-2
borenerji-3

Proje Detayları

3M elektrik grubu Türkiye genel dağıtıcısı ve ABB sürücüler yetkili çözüm ortağı olan Bor Enerji için yaptığımız çalışmalar:

KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI
Dijital dönüşüm sürecinde kurumsal web sitesi olmazsa olmazların başında gelmektedir. Kurumsal web siteleri sizin internette görünen yüzünüzdür. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar; ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz sayesinde elde eder. İyi tasarlanan bir internet sitesi sizi daha güçlü ve güvenilir göstermektedir.
E-TİCARET SİTESİ TASARIMI
Hızla gelişen teknoloji ile birlikte geleneksel pazarlama ve satış yöntemleri de artık yavaş yavaş rafa kalkmış durumda. Ürün veya hizmet satışı yapan firmalar, sundukları ürünleri kullanıcı alışkanlıklarına göre şekillendirmeleri gerektiğinin farkındalar. 7 / 24 erişilebilir bir e-ticaret sitesi sadece satış cirolarını arttırmakla kalmaz aynı zamanda marka bilinirliğini oluşturma/sürdürme konularında da etkin rol oynar.
SSL SERTİFİKASYONU
Google başta olmak üzere tüm arama motorları sitelerin kurduğu bağlantının güvenli olmasını ön planda tutar. SSL teknolojisi özellikle e-ticaret sitelerinde yapılan ödemelerin güvenliğini sağlamaktadır. SSL sayesinde, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak, ziyaretçilerin yaptıkları işlemler sırasında güvende olduğunu göstermek mümkündür.
SEO ÇALIŞMASI
Her şirket haklı olarak arama sonuçlarında üst sıralarda görünmek ister. Ancak bu birçok parametreye bağlıdır. Site hızı, mobil uyumluluk, içerik, SSL sertifikası ve daha fazlası bu sonucu etkiler. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tüm bunları ve daha fazlasını kapsayan bir çalışmadır.
PAZARLAMA / YENİDEN PAZARLAMA
E-Ticaret siteleri ürünleri kullanıcıyla buluşturur. Ancak ziyaretçinin bu ürünü seçmesi için gerekli sebepleri ziyaretçiye sunmak gerekir. Pazarlama kampanyaları fiyat/özellik/farklılık gibi bileşenleri barındırır. Yeniden pazarlama ise o ürüne ilgi duyan doğru kişileri hedefleyerek sepetinde bıraktığı ürünü hatırlatan e-posta gönderimleri, satın almadan sayfadan ayrılmışsa farklı reklamlarla tekrar hatırlatma gibi uygulamaları kapsar.
İÇERİK YÖNETİMİ
Ürün açıklamaları, blog yazıları, site içerisinde kullanılan yazı ve makaleler, sosyal medyada sunulan yazıların hepsi içerik başlığında toplanır. Oluşturulan içeriklerin SEO uyumlu olması arama sonuçlarını doğrudan etkileyeceği gibi, doğru imla kurallarından sitenin kullanıcılara hitap şekline kadar bu başlık altında değerlendirilir.
LITESPEED OPTİMİZASYONU
Bir web sitesinin hızını etkileyen birden fazla sebep vardır. Sunucu tarafında yapılacak optimizasyonlar, sitede sunulan görseller üzerinde yapılan optimizasyonlar, sayfa/tarayıcı belleğinde yapılacak optimizasyonlar gibi bir çok ayarlama bu başlık altında toplanır.
  • Müşteri : Bor Enerji
  • Kategori : Web Tasarım, E-Ticaret
Ziyaret Et
01.
© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı