fbpx
The Baklava House
İncelemek için aşağı kaydırın
Portfolyoya Geri Dön

PROJE GÖRSELLERİ

thebaklavahouse-1
thebaklavahouse-2
thebaklavahouse-3

Proje Detayları

Malzeme seçiminden imalata, imalattan tezgaha ve tezgâhtan müşterilerinin damağına ulaşıncaya kadar her aşamada sürdürülebilir kaliteyi kendisine felsefe edinmiş The Baklava House için yaptığımız çalışmalar:

E-TİCARET SİTESİ TASARIMI
Hızla gelişen teknoloji ile birlikte geleneksel pazarlama ve satış yöntemleri de artık yavaş yavaş rafa kalkmış durumda. Ürün veya hizmet satışı yapan firmalar, sundukları ürünleri kullanıcı alışkanlıklarına göre şekillendirmeleri gerektiğinin farkındalar. 7 / 24 erişilebilir bir e-ticaret sitesi sadece satış cirolarını arttırmakla kalmaz aynı zamanda marka bilinirliğini oluşturma/sürdürme konularında da etkin rol oynar.
SSL SERTİFİKASYONU
Google başta olmak üzere tüm arama motorları sitelerin kurduğu bağlantının güvenli olmasını ön planda tutar. SSL teknolojisi özellikle e-ticaret sitelerinde yapılan ödemelerin güvenliğini sağlamaktadır. SSL sayesinde, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak, ziyaretçilerin yaptıkları işlemler sırasında güvende olduğunu göstermek mümkündür.
SEO ÇALIŞMASI
Her şirket haklı olarak arama sonuçlarında üst sıralarda görünmek ister. Ancak bu birçok parametreye bağlıdır. Site hızı, mobil uyumluluk, içerik, SSL sertifikası ve daha fazlası bu sonucu etkiler. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) tüm bunları ve daha fazlasını kapsayan bir çalışmadır.
İÇERİK YÖNETİMİ
Ürün açıklamaları, blog yazıları, site içerisinde kullanılan yazı ve makaleler, sosyal medyada sunulan yazıların hepsi içerik başlığında toplanır. Oluşturulan içeriklerin SEO uyumlu olması arama sonuçlarını doğrudan etkileyeceği gibi, doğru imla kurallarından sitenin kullanıcılara hitap şekline kadar bu başlık altında değerlendirilir.
LITESPEED OPTİMİZASYONU
Bir web sitesinin hızını etkileyen birden fazla sebep vardır. Sunucu tarafında yapılacak optimizasyonlar, sitede sunulan görseller üzerinde yapılan optimizasyonlar, sayfa/tarayıcı belleğinde yapılacak optimizasyonlar gibi bir çok ayarlama bu başlık altında toplanır.
  • Müşteri : The Baklava House
  • Kategori : E-Ticaret
Ziyaret Et
01.
© Oğuz ATÇI 2021
Yukarı